Get Adobe Flash player

11

Skontaktuj się nami.

Zgadzam się z warunkami
Zatwierdzając ten formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kancelarię "Spectrum" w celach udzielenia pomocy prawnej.
 
 
4
Kancelaria Prawna Spectrum powstała z myślą o  niesieniu kompleksowej i rzetelnej pomocy prawnej na rzecz  Klientów Indywidualnych oraz Przedsiębiorców.

Wychodząc naprzeciw postępującej złożoności zagadnień prawnych, stworzyliśmy zespół prawników  wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach  prawnych. Ich doświadczenie pozwala na świadczenie  fachowej pomocy prawnej w nawet najbardziej skomplikowanych problemach prawnych i zawiłych stanach faktycznych.

Silne powiązanie poszczególnych aktów prawnych oraz gałęzi prawa, wymaga traktowania poszczególnych sytuacji prawnych wieloaspektowo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że żaden problem prawny nie rozwikła się sam, a możliwości jego rozwiązania jest zawsze kilka. Spectrum pomoże Państwu wybrać najodpowiedniejszą drogę.

Stoimy na stanowisku, że tylko indywidualne traktowanie każdego klienta i wybór najkorzystniejszych rozwiązań z punktu widzenia jego interesów, gwarantuje jego bezpieczeństwo prawne i pozwala spokojnie spoglądać w przyszłość.
 
W ramach kancelarii został wyodrębniony zespół specjalistów zajmujących się funduszami unijnymi. Ich zadaniem jest poprowadzenie Państwa przez cały proces ubiegania się o dofinansowanie unijne. Mogą Państwo liczyć na kompleksowe wsparcie od momentu pojawienia się pomysłu na biznes aż do rozliczenia projektu , w tym jego promocję.